جستجوی محصولات
نام کالا
 

 پی گیری سفارشات
شناسه سفارش
 

 آمار بازدید

آمارگیر وبلاگ

 


 تبلیغات
 

 تبلیغات متنی
هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله
 

 خبر نامه
 

        اورامان        
قیمت : 30,000 ریال

در این فیلم که مضمونی جنگی دارد بازیگرانی چون لیلی تقوی، اسماعیل سلطانیان، قربان نجفی، محمدرضا حق‌گو، محمد فیلی، سیدرضا حسینی و جواد انصافی بازی می‌کنند.

اجرای نقش اصلی فیلم به عهده لیلی تقوی است که در سریال شهریار، نقش مادر شهریار را بازی می‌کند. ایرانمنش در فیلم اورامان با نگاهی به جنگ و خاطراتی که از آن دوران به جا مانده است زندگی زنی به نام اورامان را به تصویر می‌کشد که با آغاز جنگ از ایران می‌رود و سال‌ها بعد از جنگ به ایران برمی‌گردد تا ملک پدریش را بفروشد، اما  خانه در اختیار پسر عمویش (قربان نجفی) که جانباز است، می‌باشد، این قضیه اورامان را با مشکلاتی روبه‌رو می‌کند هرچند این مساله باعث می‌شود او به  شناخت تازه‌ای از وطن و جنگی که 8 سال با آن درگیر بوده، برسد.

از دیگر بازیگرانی که در فیلم اورامان که پیش از این خانه ویران اورامان نام داشت، بازی کرده‌اند می‌توان به سیما مطلبی، مریم پیربند، یزدان میرزادگی، محمد قدیمی‌خو، محمد آزادی،‌ رضا صادقی، محمدرضا قلم‌بر، امیرحسین شمس و میثم فرخی اشاره کرد.

فیلمنامه اورامان را خود ایرانمنش 4 سال پیش نوشته است. افشین علیزاده آن را تدوین کرده و ستار اورکی برای آن موسیقی ساخته است. از دیگر عوامل سازنده این فیلم می‌توان به، مدیر تصویربرداری: سید حسین موسوی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: محسن شریفی، مدیر تولید: محمد آزادی، طراح گریم: نازنین آقاسرابی، مدیر تدارکات: علیرضا ستوده، صدابردار: مجید هاشمی‌پور و طراح صحنه و لباس: پیام سوری اشاره کرد.

 


tag تگ های موتورهای جستجوگر: اورامان , دفاع مقدس , جنگی , فیلم ایرانی , خرید , فروش

        محصولات مرتبط        

        نظرات کاربران