جستجوی محصولات
نام کالا
 

 پی گیری سفارشات
شناسه سفارش
 

 آمار بازدید

آمارگیر وبلاگ

 


 تبلیغات
 

 تبلیغات متنی
هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله
 

 خبر نامه
 

        رقص پرواز        
قیمت : 40,000 ریال

«رقص پرواز» را بازی درخشان مهدی هاشمی دیدنی کرد. هاشمی در این سریال نقش پزشک حاذقی به نام یاوری را بازی می‌کرد که با شروع جنگ از خارج به ایران می‌آید تا به مجروحان جنگی کمک کند.

او خصلت‌های خاص خود را داشت که یکی از آنها پرخوری بود. به گفته مرادپور، این شخصیت مابه‌ازای واقعی دارد.

مهدی هاشمی شخصیت دکتر یاوری را چنان باورپذیر بازی کرد که همه مخاطبان سریال با او ارتباط برقرار کردند و پذیرفتند که او شخصیتی واقعی است.

لاله اسکندری، دیگر بازیگر این سریال بود که نقش ملیحه را بازی می‌کرد. او از سنندج به جنوب رفت تا همسر خود را که مدت‌ها از او بی‌خبر بود، پیدا کند.

سفر ملیحه بیشتر به دلیل خوابی بود که او دیده بود؛ خوابی که نگرانش کرده بود. سفر او به مناطق و شهرهای جنگی بخش‌هایی از جنگ را به تصویر کشید.

حضور دکتر یاوری در جبهه و ملاقات اتفاقی ملیحه و یاوری باعث شد تا ملیحه، پزشکان در جنگ را هم ببیند و مخاطبان هم از زاویه نگاه او با این گروه آشنا شوند.

نقش همسر ملیحه را شهاب حسینی بازی می‌کرد. ملیحه وقتی به جنوب رسید از طریق صحبت‌های اطرافیانش فهمید که شوهرش چه رشادت‌هایی در جنگ از خود نشان داده است، چون وقتی ملیحه شوهر خود را یافت که او شهید شده بود.

لاله اسکندری بعد از بازی در سریال «خاک سرخ» در سریال «رقص پرواز» دیده شد. برخی از منتقدان بازی و نوع حضور او را در شهرهای جنگی شبیه سریال «خاک سرخ» توصیف کردند، اما داستان «رقص پرواز» کاملا با «خاک سرخ» متفاوت بود و تنها چیزی که این دو سریال را شبیه هم می‌کرد حضور اسکندری بود که در هر دو اثر به دنبال گمگشته خود در منطقه جنگی بود.

علیرضا طالب‌زاده، نویسنده سریال «رقص پرواز» یکی از فیلمنامه‌نویسان خوب تلویزیون است که در پرونده کاری خود سریال‌هایی مانند در «پناه تو» و «صاحبدلان» را دارد برای درام جنگی خود چفت و بست‌های خوبی طراحی کرده بود که سریال را از ورطه شعارزدگی نجات می‌داد.

پایان سریال «رقص پرواز» یکی از بهترین پایان‌های سریال‌های جنگی بود؛ آنجا که هواپیمای حامل پیکر شهدا دچار نقص می‌شود و در آن باز می‌شود و تابوت شهدا در آسمان به پرواز درمی‌آید و ملیحه که شاهد این اتفاق است به این باور می‌رسد که همسر او دوست نداشته که از جبهه به شهر برگردد.


tag تگ های موتورهای جستجوگر: رقص پرواز , رقص پرواز , شهاب حسینی , سریال , دفاع مقدس , دکتر یاوری , مهدی هاشمی ,

        محصولات مرتبط        

        نظرات کاربران